Cüneyt Doğan, AK Parti İl Başkanı olarak atandı

Cüneyt Doğan, AK Parti İl Başkanı olarak atandı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanvekili Cüneyt Doğan, Genel Merkez tarafından asaleten atandı. Cüneyt Doğan’a İl Başkanı görevine atanma yazısını AK Parti Kahramanmaraş İl Koordinatörü Ahmet Çolakoğlu takdim etti.

AK Parti Kahramanmaraş İl Koordinatörü, Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu tarafından, Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in onayıyla Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Cüneyt Doğan’a İl Başkanı görevine atanma yazısı takdim edildi.

Atama sonrası konuşan AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, “Öncelikle, bana bu sorumluluğu tevdi eden Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye, AK Parti Genel Merkezi'ne, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir beyefendiye, Kahramanmaraş İl Teşkilatımıza ve değerli dava arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. AK Parti'nin misyonu ve vizyonu doğrultusunda, Kahramanmaraş'ımızı daha ileriye taşımak, halkımızın refahını artırmak ve şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için buradayız. Bizler, hizmet için varız, milletimizin taleplerini dinleyerek, ihtiyaçlarına cevap vermek için gece gündüz çalışacağız. Kahramanmaraş, tarih boyunca vatanseverliği, birlik ve beraberliğiyle ön plana çıkmış, her zaman milletimizin yanında olmuş bir şehirdir. Biz de bu mirası daha da ileriye taşıyacak, şehrimizin potansiyelini en üst seviyede değerlendirecek çalışmaları gerçekleştireceğiz. Hep birlikte, el ele vererek, Kahramanmaraş'ımızı daha da ileriye taşıyacağımıza olan inancım tamdır. Sizlerle birlikte çalışmak, şehrimize hizmet etmek benim için büyük bir onur. Birlikte başaracağımıza yürekten inanıyorum.” İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER