Cevizli Park açılıyor

Cevizli Park açılıyor

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin Pınarbaşı Mahallesinde hizmete sunduğu Cevizli Park, pandemi kurallarında yapılan yeni düzenlemeyle birlikte kapılarını açıyor.

Pazartesi gününden itibaren kapılarını açacak olan Cevizli Park’ta, sosyal mesafe ve pandemi kurallarına uygun hizmet verecek.

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin Kahramanmaraş’a kazandırdığı Cevizli Park, yeni sezon hazırlıklarını tamamlayarak hizmete başlıyor.

Pandemi de normalleşme kararlarıyla hizmete başlayacak olan Cevizli Park, Pazartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Cevizli Parkın pandemi kuralları çerçevesinde açılacağını söyledi.

Okay, “Pınarbaşı mahallemizde hizmete sunduğumuz Cevizli Parkımız, vatandaşlarımızın da yoğun ilgisiyle çok sevildi. Pandemi kurallarında imkan verdiği ölçüde bu yılda vatandaşlarımıza hizmet verecek olan parkımız sezonu açıyor. Pazartesi gününden itibaren saat 12.00 ile 21.00’e kadar vatandaşlarımız cevizli parkımızdan istifade edebilecekler. Vatandaşlarımız bu doğal ortamda aileleriyle birlikte huzurlu bir vakit geçirebilirler. Arkadaşlarımız pandemi kuralları doğrultusunda gerekli tedbirleri aldılar. Devletimizin ortaya koyduğu tüm tedbirleri harfiyen uygulayacaklar. Vatandaşlarımızın da bu konuda daha duyarlı olmasını buradan rica ediyoruz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER