Abdullah Kalın’dan AK Parti kadrolarına teşekkür

Abdullah Kalın’dan AK Parti kadrolarına teşekkür

AK Parti Kahramanmaraş teşkilatında gerçekleştirdiği temayül yoklaması ile önemli bir aşamaya daha geçti.

31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Dulkadiroğlu Belediye Başkan aday adayı olan Abdullah Kalın, temayüle katılarak oy kullanan AK Parti kadrolarına teşekkür etti.

Kahramanmaraş Spor Salonunda gerçekleştirilen AK Parti temayül yoklaması yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkan aday adayı Abdullah Kalın, temayül yoklamasında parti mensuplarıyla bir araya gelerek samimi sohbetler gerçekleştirdi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkan aday adayı Kalın, oylama sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Partililerimizin aktif katılımıyla gerçekleştirilen temayül yoklaması, partimizin yerel seçimlere en iyi adaylarla hazırlanmasında önemli bir adımdır. Bugün Kahramanmaraş’ta yoğun bir katılımla temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Bu süreçte gösterilen ilgi ve destek bizi motive ediyor. Partililerimizin ve teşkilatımızın güvenini kazanmak adına çıktığımız bu yolda attığımız ilk adımdı. Bizim için her bir oy, büyük bir sorumluluk ve güven ifadesidir. Burada partililerimizle samimi bir diyalog kurduk. Partimizin genel stratejisine uygun, halkımızın beklentilerini karşılayacak bir aday adayı olarak gösterdiğimiz çabayı sürdüreceğiz. Sürecin adil ve şeffaf bir şekilde işleyeceğine olan inancımız tamdır. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı sayın Belgin Uygur hanımefendiye, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Vahit Kirişci beyefendiye, AK Parti İl Başkanımız Sayın Fırat Görgel nezdinde tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER