MİNİKLER, YENİ YILI PİAZZA’DA COŞKUYLA KUTLADI

Açıldığı günden bu yana özel günleri, düzenlediği etkinliklerle daha da renkli hale getiren Kahramanmaraş Piazza AVM, minik konuklarına özel hazırladığı “Yeni Yıla Merhaba” partisi ile çocuklara coşku dolu anlar yaşadı.

 MİNİKLER, YENİ YILI PİAZZA’DA COŞKUYLA KUTLADI
 MİNİKLER, YENİ YILI PİAZZA’DA COŞKUYLA KUTLADI

Kahramanmaraşlıların buluşma noktası olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği yeni yıl partisi ile minik ziyaretçilerini eğlencenin doruğuna çıkardı.

Açıldığı günden bu yana özel günleri, düzenlediği etkinliklerle daha da renkli hale getiren Kahramanmaraş Piazza AVM, minik konuklarına özel hazırladığı “Yeni Yıla Merhaba” partisi ile çocuklara coşku dolu anlar yaşadı.Ailesi ile birlikte Piazza’ya gelen çocukların gelişimine ve sosyalleşmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan Piazza Çocuk Kulübü tarafından organize edilen “Yeni Yıla Merhaba” partisinde minikler, birbirinden eğlenceli aktivitelerle sınırsız eğlencenin tadına vardı. Rengarenk kukuleta ve maskeler takan minikler, etkinlik alanına kurulan masalarda, boyama kalemleri ile yılbaşının simgesi Noel Baba’nın resimlerini boyadı. Panda ve kuş maskotu eşliğinde çeşitli oyunlar oynayan minikler, yeni yıl heyecanını doyasıya yaşadı. Ailelerinin de keyifle izlediği çocuklar, üzerinde “Mutlu Yıllar” yazan kardan adam ve Noel Babalı çerçevelerle fotoğraflar çektirdi.Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER