banner693

KMTSO YÖNETİMİNDEN KUTLAMA MESAJI

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, "Yeni kahramanlık hikayeleri yazmak, 97 yıllık bu haklı gururu, en büyük değerimiz olan Kahramanmaraş’ı yücelterek taçlandırmak, gelecek kuşaklara daha büyük bir hazine olarak ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz."

KMTSO YÖNETİMİNDEN   KUTLAMA MESAJI

 Kahramanmaraş’ın Düşman işgalinden Kurtuluşu’nun 97. Yıldönümü münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu bir kutlama mesajı yayınladı.

 12 Şubat ruhundan aldığımız ilhamla, ecdadımızın canı uğruna bize bıraktığı mukaddes ve nadide emaneti korumayı en kutsal vazife biliyoruz.

Yeni kahramanlık hikayeleri yazmak, 97 yıllık bu haklı gururu, en büyük değerimiz olan Kahramanmaraş’ı yücelterek taçlandırmak, gelecek kuşaklara daha büyük bir hazine olarak ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kahramanmaraş’ı, doğal kaynakları ve dinamik girişimcileriyle, sanayi ve ticarette güçlendirerek müreffeh bir şehir olarak geleceğe taşımak için koşmaya devam ediyoruz.

Şehrimizin, güçlü ekonomisinin yanında, modern altyapısı, sosyal imkanları ve kaliteli yaşam standartları ile Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden birisi olması için, Kahramanmaraş’ın hakkı olanı kazanabilmesi için çare üretiyoruz.

İş dünyasının temsilcileri olarak bizler; her türlü saldırıya inat çalışmaya, üretmeye devam ediyor, Kahramanmaraş’ın ve Türkiye’nin gücüne inanıyoruz.

Kahramanlık destanını yazan atalarımızı rahmet ve minnetle anıyoruz.

12 Şubat Kurtuluş Bayramımız kutlu olsun.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 06:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706