KMTSO BAŞKANI ZABUN, 12 ŞUBAT MEŞALESİNİ TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu Başkanı Serdar Zabun, Yaşlısıyla genciyle, kadınıyla çocuğuyla, Maraşlılar, yüreğinde kor gibi imanı ve vatan aşkıyla düşmana karşı sergilediği duruş tarihimize şanlı bir destan olarak geçmiştir.

KMTSO BAŞKANI ZABUN, 12 ŞUBAT MEŞALESİNİ TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ
KMTSO BAŞKANI ZABUN, 12 ŞUBAT MEŞALESİNİ TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ
 Kahramanmaraş’ın Düşman işgalinden Kurtuluşu’nun 97. Yıldönümü münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu Başkanı Serdar Zabun bir kutlama mesajı yayınladı.


12 Şubat 1920’de, varoluş mücadelesi ile işgale izin vermeyen Maraş, hiçbir ayrım olmaksızın her bir ferdi ile milli mücadelenin kahramanıdır.

Yaşlısıyla genciyle, kadınıyla çocuğuyla, Maraşlılar, yüreğinde kor gibi imanı ve vatan aşkıyla düşmana karşı sergilediği duruş tarihimize şanlı bir destan olarak geçmiştir.


Kahramanmaraş, yüreğinde Allah aşkı ile, Peygamber sevgisiyle, aynı duygu ve inançla, bugün de yarın da destan yazmaya, birliğini ve beraberliğini derinleştirerek istiklale yürümeye devam edecektir.  

Aynı milli mücadeleyi bugün ekonomide sürdüren Kahramanmaraş, dürüst ve çalışkan girişimcileri ile Türkiye’nin ekonomik kalkınmasında eşsiz bir yere sahiptir.

Kahramanmaraş iş dünyası, ülkemizin zenginleşmesi için yatırıma, üretime, istihdam ve ihracata, işçisinden patronuna Türkiye için ter dökmeye, hiç sönmeyen 12 Şubat meşalesini taşımaya devam edecektir.

12 Şubat destanının kahramanlarını rahmetle ve minnetle anıyorum.

12 Şubat Kurtuluş Bayramımız kutlu olsun.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 06:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER