KAROFF’DAN DOWN SENDROMLULARA JEST

Kısa adı Karof olan Kahramanlar Offroad Kulübü 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü dolayıısyla, Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile bir etkinlik düzenledi. Büyükşehir Belediyesi engelliler Şube Müdürlüğü ile ortak

 KAROFF’DAN DOWN SENDROMLULARA JEST

 KAROFF’DAN DOWN SENDROMLULARA JEST

Kısa adı Karof olan Kahramanlar Offroad Kulübü 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü dolayıısyla, Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile bir etkinlik düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi engelliler Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikte Karoff’cular Demokrasi Meydanı ve Atatürk Meydanı’nda toplanarak down sendromlu çocuklara araçlarını tanıttılar.

Birbirinden şahane araçları inceleme fırsatı bulan çocuklar daha sonra araçlara binerek şehir turu yaptılar.

Kahramanlar Offroad Kulübü Başkanı  Ömer Kundakçı konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “21 mart Dünya Down Sendromlular günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyemizin yaptığı etkinliğe biz de bir katkıda bulunmak istedik. Bu kardeşlerimiz hem araçlarımızı yakından görme ve inceleme fırsatı buldular hem de gezerek şehir turu yaptılar. Çok ta memnun oldular. Onların yüzlerini bir nebzede olsa tebessüm ettirdiğimiz için mutluyuz” diye konuştu.

Engelliler Şube Müdürü Fatih Mehmet Akşam ise bu duyarlılıklarından dolayı Karoff üyelerine teşekkür ederek: “Karoff’cu arkadaşlarımız 20 araçla iştirak ederek çocuklara bir jest yaptılar. Bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER