EKER, EKİNÖZÜ’NE HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker, MHP Ekinözü İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

  EKER, EKİNÖZÜ’NE HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

 

EKER, EKİNÖZÜ’NE HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

 

 

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker, MHP Ekinözü İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. 

 

  AK Parti Ekinözü İlçe Başkanı Mesut Çiçek ve ilçe yönetiminin de katıldığı ziyarette Başkan Adayı Eker MHP Ekinözü İlçe Başkanı Hidayet Şakalar ile teşkilat mensupları tarafından kapıda karşılandı.   

 

Sıcak ağırlama dolayısıyla MHP İlçe Başkanı Şakalar’a ve yönetimine teşekkür eden AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker Ekinözü’ne hizmet etmek için yola çıktıklarına vurgu yaparak bu yolda Cumhur İttifakı olarak güzel işler yapacaklarına inandığını dile getirdi. 

 

Başkan Adayı Eker yaptığı açıklamada “Milletimizin güçlü bir desteğiyle belediye başkanı seçildiğimde ilçemizi ortak akıl ve istişareyle birlikte yöneteceğiz İlçemizin dünü, bugünü ve yarını için gayet faydalı bir sohbet oldu. Ortak akıl vurgusunu her zaman  yapıyoruz.  İlçemize kazandıracağımız yatırımların yanı sıra yapacak olduğumuz hizmetleri de paydaşlarımızla iş birliği içerisinde gerçekleştireceğiz İşin özünde ülkemizin bekası, milletimizin huzur ve mutluluğu varsa ülkemize kötülük yapanlara karşı her zaman dimdik duran Cumhur İttifakımızın güçlü iradeleri ve azimleri de var. 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından oluşan ve özellikle de Yenikapı Ruhu ile devam eden bu güç birliğimiz de bizler için çok önemli. Bizler de bu birlikteliğe sonuna kadar sahip çıkacağız. Hep birlikte liderlerimizin de öncülüğünde Ekinözü’müze hizmet etmek adına sizlerin dua ve desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Ekinözü İlçe Başkanı Hidayet Şakalar ise Cumhur İttifakı adayı Bilal Eker’i tebrik ederek şunları söyledi: “Sayın Genel Başkanımız ve genel merkezimiz, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde kullanılmak üzere ‘Beka için milli karar, Cumhur için istikrar’ sloganını belirlediler. Bizler de bu anlayışla inşallah önemli ve güzel çalışmalar yapacağız. Zaten Bilal Eker Başkanımızın ilçe Başkanlığı dönemindeki çalışmalarıyla takdir ettiğimiz başkanımızdır gece gündüz demeden Cumhur İttifakı adayımızı kazandıracağız.”

 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 04:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER