BAŞKAN ERKOÇ SUK-İ MARAŞ ÇARŞISINDA…

Sabahın erken saatlerinde Suk-i Maraş Çarşısı’na giden Başkan Erkoç burada esnafları tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu ve hasbihal etti.

 BAŞKAN ERKOÇ SUK-İ MARAŞ ÇARŞISINDA…
 BAŞKAN ERKOÇ SUK-İ MARAŞ ÇARŞISINDA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Suk-i Maraş (Belediye) Çarşısı’nda esnaflarla bir araya geldi.

Sabahın erken saatlerinde Suk-i Maraş Çarşısı’na giden Başkan Erkoç burada esnafları tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu ve hasbihal etti.Çarşı esnaflarını ziyareti sırasında vatandaşlarla konuşan Başkan Erkoç, esnaflarla oturup çay içti.

Kahramanmaraş’a hizmetin en iyisini sunmak için gayret ettiklerini ifade eden Başkan Erkoç: “Bereketli bir günün sabahında güzel yürekli insanlarla güne başlamanın huzurunu yaşıyoruz. Çarşı esnaflarımızı ziyaret ederek onlarla hasbihal ediyoruz. Kahramanmaraş halkımıza hizmetin en iyisini sunma gayreti içerisindeyiz. Her fırsatta esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek onlarla istişare ediyoruz. Onlarla çay içiyor, sohbet ediyor, hayır dualarını alıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 06:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER