BAŞKAN ÇELEĞEN, “ŞEHİDİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUM“

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, “Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik devam eden Fırat Kalkanı Harekatı'nda çıkan çatışmada şehit olan Ekinözülü Hemşerimiz Tankçı Uzman Çavuş Mehmet Şahin (25) haince ve kalleşçe saldırıda, şahadet şerbetini için Mehmet Şahin kardeşimize Cenabı Allah’tan rahmet, kederli Ailesine ve Ekinözülü Hemşerilerime, aziz milletimize başsağlığı ve sabr­ı cemil niyaz ediyorum” dedi.

 BAŞKAN ÇELEĞEN, “ŞEHİDİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUM“
 BAŞKAN ÇELEĞEN; EKİNÖZÜLÜ ŞEHİDİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUM.

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye’nin El Bab kentinde terör örgütü DEAŞ unsurlarının saldırısında şehit olan Kahramanmaraş’ın Ekinözülü Tankçı Uzman Çavuş Mehmet Şahin (25) olduğu öğrenildi.

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi  Çeleğen mesajında, “Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik devam eden Fırat Kalkanı Harekatı'nda çıkan çatışmada şehit olan Ekinözülü Hemşerimiz Tankçı Uzman Çavuş Mehmet Şahin (25) haince ve kalleşçe saldırıda, şahadet şerbetini için Mehmet Şahin kardeşimize Cenabı Allah’tan rahmet, kederli Ailesine ve Ekinözülü Hemşerilerime, aziz milletimize başsağlığı ve sabr­ı cemil niyaz ediyorum” dedi.

Başkan Çeleğen mesajında:“Alçak saldırı sonucu şehit olan Ekinözü İlçemizin Gaziler Mahallesi Nüfusuna kayıtlı olup Türkeli Mahallesi Dere Mezrasında İkamet eden Hemşerimiz Mehmet Şahin ve diğer askerlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret, kederli aileleri başta olmak üzere aziz milletimize sabırlar diliyorum. Yeryüzündeki tüm mazlumların umudu haline gelmiş bir Türkiye’yi içlerine sindiremeyen uluslararası şer güçler, piyonları aracılığı ile aziz milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine kastetmektedirler. Bu coğrafya, bugüne kadar nice elim hadiselere şahitlik etmiştir. Her karışı şüheda kanı ile yoğrulmuş vatan toprakları bu ve benzeri nice alçaklıklara, kahpeliklere tanık olmuştur. Necip milletimizin bağrı bu tür nice acılarla, elemlerle, ıstıraplarla dağlanmış, yanmış, kavrulmuştur. Ama Rabbimize hamd olsun bu tür soysuz girişimler aklı ve kalbi selim milletimizin feraseti ve basireti sayesinde başarısız olmuş, hainler tüm hile ve desiselerine rağmen amaçlarına ulaşamamışlardır ve yine çok zor günler geçirmekteyiz. Gelen her şehit haberi acımızı artırıyor, yüreklerimizi yakıyor, sinelerimizi dağlıyor. İnşallah bugünler de gelip geçecektir. Millet olarak bir ve beraber oldukça, kardeşliğimizi muhafaza ettikçe hainler asla ama asla kirli emellerine ulaşamayacaklardır. Bu vesile ile bir kez daha cennet vatanımız için, aziz milletimizin bekası için çarpışan ve şehit olan tüm şühedamıza Rabbimden rahmet ve mağfiret, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum. ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 06:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER