banner544

KÇS’den “BETONUM” uygulaması

KÇS’den “BETONUM” uygulaması

KÇS’den “BETONUMuygulaması

Kipaş Grubu bünyesindeki KÇS Kipaş Çimento ve Beton, beton sektörüne Android ve iOS tabanlı telefon ve tabletlerde kullanılacak olan “BETONUM” uygulamasını başlattı.

40 yıla yaklaşan deneyimi ve 10 bin kişilik istihdam ordusuyla 6 farklı sektörde faaliyet gösteren Kipaş Grubu bünyesindeki KÇS Kipaş Çimento ve Beton, beton sektörü için inovatif bir yaklaşımla yola çıkarak, güçlü bir platform yarattı. Teknolojiyi tüm süreçlerinde kullanabilmek adına, geliştirdiği “BETONUM” uygulamasıyla şantiye sahasının cep telefonu ile izlenmesini sağlamakla kalmayıp, sevkiyat takibi işlemlerinde birçok kolaylık sağlıyor.

“BETONUM” uygulamasında, Harita üzerinden araçların anlık sevkiyat takibi, Uygulama aracılığıyla daha hızlı iletişim kurulup yoğun telefon trafiğini önleme, Sipariş verilerinin haftalık yayınlanan raporlar sayesinde kolayca takibi ve görüntülenebilmesi, Şantiye sahasının anlık takip edilebilmesi, Nihai müşterilere de mobil uygulama kullanım yetkisi verilerek sipariş süreçlerinin daha sağlıklı yönetilebilmesi özellikleri özelliklerine sahiptir.

Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi İrem Öksüz,“Beton sektörüne yepyeni bir uygulama kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Android ve iOS tabanlı telefon ve tabletlerde kullanılacak olan “BETONUM” uygulamasının müşteri memnuniyeti odaklı birçok özelliği bulunmaktadır. Uygulamanın hayata geçirilmesinde bizlere yardımcı olan Kipaş Bilgi Sistemleri Direktörümüz Fehmi Hüdayioğlu’na, KÇS Kipaş Çimento ve Beton yöneticilerimiz Hakan Özbebek ve Evren Ören’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” diye konuştu.

KÇS Kipaş Çimento ve Beton yöneticileri tarafından yapılan tanıtımda “BETONUM” uygulamasının sektörün ihtiyaçları ile şekillendiği belirtildi.

Yetkililer konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Uygulamamız sayesinde müşterilerimiz artık sipariş ve sevkiyatlarını cep telefonları üzerinden anlık takip edebilecekler. Böylece müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmuş olacağız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER