Akedaş’tan indirimli elektrik

Akedaş’tan indirimli elektrik

Koronavirüs nedeniyle zor günler geçiren esnafa bir destek de Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş’den geldi. Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası Başkanı Şeref Özsoy’la yapılan protokolle indirimli elektrik kullanımdan oda üyeleri faydalanması sağlandı.

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş ile Kahramanmaraş Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası arasında odaya kayıtlı üyelerin yararlanacağı indirimli elektrik kullanım protokolü imzalandı.

Şeref Özsoy, kendileri için son derece avantajlı olacak bu tarifeyi tüm üyelerinin rahatlıkla kullanabileceklerini ve kullandıkları enerjide indirim yapılacağını belirtti.

İmzalanan protokol çerçevesinde, ticarethane abone grubunda yer alan ve kampanyadan yararlanmak isteyen oda esnaflarının, oda kayıt belgeleriyle birlikte kendilerine en yakın Akedaş Tüketici İşlem Merkezine başvuru da bulunarak imzalayacakları Serbest Tüketici Sözleşmesi ile indirimli elektrik kullanmaya başlayabilecekler.

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak pandemi sürecinde özellikle de kısıtlamaların esnafları zor durumda bıraktığı bu dönemde esnafımıza destek olmaya devam ediyoruz. İndirimli elektrik protokollerimizi esnaf odaları ile imzalayarak bu fırsattan faydalanmalarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Dünyamız zor günlerden geçerken biz bu zorlukları biraz olsun hafifletmek adına tüketicilerimize destek olmaya ve her zaman memnuniyetlerini korumaya devam ediyoruz.”

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. ayrıca indirimli elektrik uygulamasına, diğer meslek gruplarını dahil edecek protokollerin devam edileceği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER