Vali Coşkun Pazarcık ve Çağlayancerit ilçelerini ziyareti

Vali Ömer Faruk Coşkun, Pazarcık ve Çağlayancerit ilçelerini incelemelerde bulundu.

Vali Coşkun Pazarcık ve Çağlayancerit ilçelerini ziyareti

Vali Ömer Faruk Coşkun, Pazarcık ve Çağlayancerit ilçelerini incelemelerde bulundu.

İlk olarak Pazarcık ilçesinde ilçe Kaymakam Adil Nas görüşen Vali Coşkun, ilçenin eğitim, sağlık ve ekonomik faaliyetleri başta olmak üzere kamu yatırımları ve tüm hizmet alanları hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Pazarcık Belediye Başkanlığı’na geçen Vali Coşkun, Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan ve Belediye Meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Belediye hizmetleri ile ilgili Başkan Yılmazcan’dan bilgiler alan Vali Coşkun, “İlçemize yönelik kamu yatırımlarının desteklenmesi hususunda valilik olarak imkânlarımız ölçüsünde ilçemize destek verme gayreti içerisinde olacağız. "dedi.

Vali Ömer Faruk Coşkun Çağlayancerit ilçesi ziyaret etti

Pazarcık ilçesi incelemelerin ardından Çağlayancerit ilçe giden Vali Ömer Faruk Coşkun, ilk olarak Çağlayancerit Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.

Vali Coşkun'a, Kaymakam Vekili Pazarcık Kaymakamı Adil Nas tarafından ilçenin ekonomik yapısı, eğitim, sağlık ve asayiş hizmetleri, tarımsal faaliyetler, tarihi ve kültürel varlıkları hakkında bilgi verildi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çağlayancerit Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Ömer Faruk Coşkun, Başkan Hanifi Sarıaltun’dan Belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler aldı.

Belediye bahçesinde de Çağlayanceritli vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya gelen Vali Coşkun, vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinleyerek talep ve isteklerini dinledi. .

İlçemize yapılacak kamu yatırımları için birlikte gayret göstereceklerini belirten Coşkun, Kaymakam Adil Nas ve Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun’a çalışmalarında başarılar diledi.

Vali coşkun, programların ardından esnaf ve vatandaşlarla da selamlaşarak bir süre sohbet etti. Coşkun ayrıca, yol uygulama noktasında görev yapan emniyet ve jandarma personelini de ziyaret ederek, görevlerinde kolaylıklar diledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER