SUUDİ ARABİSTAN’LI GÜREŞÇİLER KAMP İÇİN KENTİMİZDE

15 Aralık’ta düzenlenecek olan Arap Şampiyonasına katılacak olan Suudi Arabistan Güreş Milli Takımı Kahramanmaraş’ta kampa girdi.

17 Kasım 2011 Perşembe 15:53
SUUDİ ARABİSTAN’LI GÜREŞÇİLER KAMP İÇİN KENTİMİZDE

Kahramanmaraş Belediyespor Güreş Takımımın davetlisi olarak Kahramanmaraş’a gelen Suudi Arabistan Güreş Milli Takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret etti. Kabakcı, Kahramanmaraş’ın kamp merkezi haline geleceğini söyledi.
Spor’da Güreş alanında elde ettiği önemli başarılarla adını dünyaya duyuran Kahramanmaraş, güreş takımlarının kamp listesinde yer almaya başladı. Kahramanmaraş’ın güreş şehri olduğunu duyan Suudi Arabistan Güreş Milli Takımı da Arap Şampiyonası öncesi Kahramanmaraş Belediyespor Güreş Takımının davetlisi olarak Kahramanmaraş’a geldi. Kahramanmaraş’ta çeşitli ziyaretler yapan Arabistan Milli Takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kabakcı, Kahramanmaraş’ın kamp merkezi haline gelmesi için önemli çalışmalara imza attıklarını belitti. Ziyaretlerinden dolayı Arabistan Milli Takımına teşekkür eden Kabakcı, şehrin kamp merkezi haline gelmesi için öncelikle tesisleşmede çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Antrenman salonu dahil olmak üzere üç büyük spor salonunun temelinin yakın bir zamanda atılacağını dile getiren Kabakcı, Kahramanmaraş Arena’nın oluşmasının ardından şehrin kamp için tercih edilen en önemli iller arasında olacağını savundu. Bölge ülkelerden turnuva için Kahramanmaraş’a birçok takımın geldiğini hatırlatan Kabakcı, bu durumun Kahramanmaraş için önemli olduğunu belirtti. Suudi Arabistan Güreş Milli Takımı Antrenörü Salih Al Zahrani’de Kahramanmaraş’ta kamp yapmaktan son derece memnun olduklarını dile getirdi. Zahrani, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a, Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Kabakcı’ya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’ya, Belediyespor yönetimine ve antrenörlerine kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.    

Anahtar Kelimeler: güreş
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv