MAROFF İLK KARI KARŞILADI

Kahramanmaraş Off – Raod Kulübü (MAROFF) derneği üyeleri, Mehmet Sefa Tanrıverdi başkanlığında ilk karı karşıladılar

25 Kasım 2011 Cuma 12:08
MAROFF İLK KARI KARŞILADI

Yaklaşık 20 kişilik bir grupla, Yedikuyular da piknik yapıldı, off raod gösterileri ve sucuk ekmek partisi düzenlendi. Yaklaşık 20 kişiden oluşan Maroff üyeleri, bilindiği üzere, kurulduğu günden bu yana sportif ve sosyal etkinliklere büyük önem vermiş,  aynı zamanda da şehrimizin tanıtımında önemli rol oynamışlardı. Geçtiğimiz hafta sonunda, her zaman olduğu gibi, yine 4x4’lük arazi tipi araçlarıyla daha önce Başkonuş Yaylasına kamp kurmuş, piknik yapmış, izleyenleri heyecanlandıran spor etkinliklerine imza atmışlardı.

Bu kez, Yedikuyular mevkiinde kamp kuran Kahramanmaraş Off-Raod Kulübü (MAROFF) aynı zamanda da kentini doğal güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor.

Kafileye başkanlık eden Mehmet Sefa Tanrıverdi, doğa sevdalısı herkesin Yedikuyular ve çevresindeki güzellikleri görmesini tavsiye ederek,  “Bu gezimizde,  hem yılın ilk k arını karşıladık, hem de bu karlı havada doğayı içimize sindirdik, bol oksijen depoladık, tabi ve doğal güzellikleri bir kere daha görme fırsatı bulduk. Bizim çok saklı, keşfedilmeyen, uzak da olsa gidilemeyen, ancak duyuramadığımız, tanıtamadığımız değerlerimiz var. Biz bu değerlerin, doğal güzelliklerin ortaya çıkarılmasına vesile oluyoruz.  Hem spor yapıyoruz, hem de doğa ile baş başa olmanın mutluluğunu ve hazzını yaşıyoruz” dedi. Kafile, geleneksel hale getirdikleri ekmek sucuk partisi ile gezisine sonlandırdılar.

Anahtar Kelimeler: MAROFF
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv