Kipaş Ar-Ge gücünü çalışanlarından alıyor

Kipaş Ar-Ge gücünü çalışanlarından alıyor

Türkiye’nin en iyi 250 Ar-Ge departmanından birine sahip Kipaş Tekstil, Ar-Ge gücünü aldığı çalışanlarını ödüllendirdi.

Kipaş Holding İdari Bina Konferans Salonu’nda yöneticilerin ve çalışanların katıldığı törende, teknik ve sosyal alanlarda olmak üzere, su tüketiminin üretimde azaltılması, enerji verimliliği, karbon salınımın azaltılması, üretimde verimlilik gibi konularda öneri veren çalışanlar, altın, hediye çekleri ve teşekkür belgeleriyle ödüllendirildi.

Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Kipaş Tekstil Genel Müdürü Halit Gümüşer, “Öneri sistemimizle tüm çalışanlarımızın bize getirdikleri önerileri büyük bir titizlikle inceliyoruz ve kendilerine doğrudan üretimin her aşamasında söz sahibi olabilmenin yolunu açarak başta verimliliğimiz olmak üzere birçok alanda gelişme sağlıyoruz. Sistemimizin amacı, müşteri memnuniyeti, işletmelerimizde verimliliğin arttırılması, kalitenin ve çalışma ortamının iyileştirilmesi, maliyetlerin azaltılması gibi konularda mevcut durumun geliştirilmesine yönelik fikirlerin ortaya konmasını sağlamak, bu önerileri değerlendirmek ve uygun olanları projelendirerek hayata geçirmek.” diye konuştu.

Çalışanların önerileri kolaylıkla ulaştırabilmeleri için Öneri Sistemi, kurduklarını ifade eden Gümüşer, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Öncelikle işletmelerimizde öneri kutuları bulunmakta ve öneri formlarıyla çalışanlarımız fikir ve önerileri bu kanalla bizlere ulaşabiliyor. Online öneri sistemimiz ve Whatsapp öneri hattımız sayesinde ise önerilerini doğrudan tarafımıza 7/24 hızlı bir şekilde ulaştırabilmekteler. Paylaşılan öneriler alanlarında uzman ve deneyimli çalışanlarımızdan oluşan “Proje Kurul Üyeleri” tarafından değerlendiriliyor ve çalışanlarımıza, belirli periyotlarla düzenlenen Öneri-Ödül törenimizle ödülleri takdim ediliyor. Sistemimiz ile alakalı iç eğitimlerimizle de inovatif düşünme bilincinin tüm kadrolara ulaşması sağlanıyor. Son olarak bizlere öneri sunarak Ar-Ge çalışmalarımıza destek veren tüm çalışanlarımızı tekrar kutlarım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER