banner358

Dulkadiroğlu’ndan sosyal tesis atağı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçe genelinde toplamda 19 sosyal tesis yaparak hizmete sunulduğunu belirtti.

Dulkadiroğlu’ndan sosyal tesis atağı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçe genelinde toplamda 19 sosyal tesis yaparak hizmete sunulduğunu belirtti.

Aksu ve Gaffarlı mahallelerine de sosyal tesisi inşaatı başlatıldığını ifade eden Başkan Okay, bu tesislerinde kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını söyledi.

Göreve geldiği günden bu yana ilçesine birçok zenginlik kazandırdıklarını dile getiren Okay, özellikle sosyal tesis bakımından ilçesini ihya etti.

Her türlü sosyal aktivitenin yapılacağı sosyal tesis sayısını 19’a çıkardıklarını belirten Okay, şunları kaydetti:

Kahramanmaraş’ımızın büyükşehir olmasıyla birlikte Dulkadiroğlu İlçemiz ortaya çıktı. Belediye Başkanı olarak görevi devraldığımızda ilçemizde sosyal tesis sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardı. Bu durumu değerlendirerek geniş bir çalışma yaptık. İlçemizin büyük mahallelerine ve merkezi mahallelerine sosyal tesis projesi oluşturduk. Şuanda toplamda 19 adet sosyal tesisimiz aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca iki adet sosyal tesisimizde hızla devam etmektedir. Yine sosyal tesis niteliğinde sağlık merkezi, spor tesisi, kurs merkezi ve sosyal alanlarımızın toplam sayısı 27’ye ulaştı. İnşallah ilçemizin sosyal tesis bakımından zenginleşmesi ve gelişmesi adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşaat çalışmaları devam eden Aksu ve Gaffarlı Sosyal tesislerimizi de tamamlayarak hizmete açacağız. İlçe halkımız her şeyin en iyisine layıktır. Onların huzuru, mutluluğu ve yaşam standartlarının yükselmesi adına çalışmayı sürdüreceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2020, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER