banner477

Vali Coşkun, güvenlik güçlerimize ve sağlık çalışanı ziyareti

Vali Coşkun, güvenlik güçlerimize ve sağlık çalışanı ziyareti

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kurban Bayramı nedeniyle görevi başındaki güvenlik güçlerini ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Coşkun, vatandaşların huzur ve güvenliği için gecesini gündüzüne katan emniyet ve jandarma personelini, Kurban Bayramı’nın ziyaret etti.

Kavlaklı Jandarma Karakolu’nda görevli jandarma personelinin Kurban Bayramı’nı tebrik eden Coşkun, daha sonra ise Kayseri Yol Uygulama Noktasında görev yapan polis memurlarıyla bir araya geldi.

Emniyet ve jandarma personelinin, vatandaşların huzuru ve güvenliği için bayramda da özverili bir şekilde çalıştığını ifade eden Coşkun, tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde kolaylıklar diledi.

Coşkun, güvenlik güçlerimizin ardından Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Selim Ek Hizmet Binası’ndaki sağlık çalışanlarını ve hastaları ziyaret etti.

Coşkun, hastalara acil şifalar dilerken sağlık çalışanlarına da Pandemi döneminde göstermiş oldukları fedakarlık ve özveriden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretler esnasında Vali Ömer Faruk Coşkun’a, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Serkan Özel ve Yörük Selim Devlet Hastanesi Başhekimi Vehbi Şirikçi eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER