Gençlik Merkezinde kurslar başladı

Gençlik Merkezinde kurslar başladı

Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde kayıtları tamamlanan kurslar faaliyete başladı.

Belediye Başkanı Necati Okay, eğitim ve sosyal etkinlik kurslarında gençlerin önemli kazanımlar elde ettiğini söyledi.

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin Kahramanmaraş’a kazandırdığı bölgenin en büyük gençlik merkezi olma özelliği taşıyan Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde kurs faaliyetleri başladı.

Matematik, Geometri, robotik kodlama, çeşitli enstrüman, resim ve eğitim kurslarının başladığı gençlik merkezini ziyaret eden Okay, bu kurslar ile birlikte gençlerin çok önemli kazanımlar elde ettiğini vurguladı.

Okay, “Bölgemize kazandırdığımız en büyük gençlik merkezi olma özelliği taşıyan Dulkadiroğlu Gençlik Merkezimizde kurs faaliyetlerimiz başladı. Şuanda genç kardeşlerimiz burada çeşitli eğitim ve sosyal aktivite yapmaktadır. Bu eğitim ve aktiviteler onlara çok büyük kazanımlar sağlamaktadır. Özellikle pandemi dolayısıyla eğitim konusunda tam verim sağlayamayan gençlerimiz, burada eksiklerini giderecekler. Yine gençlik merkezi içerisinde bulunan kütüphanemizi de etüt merkezi olarak kullanabilmekteler. İnşallah bu gençlerimiz buradan elde ettikleri kazanımlarla çok iyi yerlere gelirler. Bizler de buna vesile olmanın gururunu yaşarız.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER