DULKADİROĞLU BELEDİYE VEZNELERİ HAFTA SONU AÇIK

7143 Sayılı Kanun kapsamında Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından vergi ve diğer bazı alacakların borçlarına yönelik uygulanan yapılandırılma da ilk taksit ve peşin yapılandırma ödemesinin 1 Ekim 2018 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

DULKADİROĞLU BELEDİYE VEZNELERİ  HAFTA SONU AÇIK

 

DULKADİROĞLU BELEDİYE VEZNELERİ  HAFTA SONU AÇIK

 

7143 Sayılı Kanun kapsamında Dulkadiroğlu  Belediyesi tarafından vergi ve diğer bazı alacakların  borçlarına yönelik uygulanan yapılandırılmada ilk taksit ve peşin yapılandırma ödemesinin 1 Ekim 2018 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

 

Kanun kapsamında yapılandırma için ödenmesi gereken taksitlerin süresinde ve tam ödenmesi kanundan yararlanma hakkının devam etmesi için zorunlu olduğundan, taksitli ödeme seçeneğini tercih eden borçluların 1 Ekim 2018 tarihine kadar ilk taksitlerini ödemeleri gerekiyor.  Ayrıca bir takvim yılında ikiden fazla taksitin süresinde ödenmemesi veya eksik ödenmesi durumunda söz konusu borçlar için kanunda belirtilen haklardan yararlanma hakları kaybediliyor.

 

Dulkadiroğlu Belediyesine  ödemeler Hafta içi kurum içindeki vezneler saat 08.00-17.00 arası ödeme kabul ederken, Belediye vezneleri 29-30 Eylül tarihlerinde de vatandaşların hizmetinde açık olacak.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 03:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER