Polisten internet kafe uygulaması

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, okullar etrafındaki internet kafelere uygulama ve devletim yapıldı.

16 Ocak 2020 Perşembe 17:47
 Polisten internet kafe uygulaması
 Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, okullar etrafındaki internet kafelere uygulama ve devletim yapıldı. Denetimlere Kaymakamlıklara bağlı denetleme komisyonları da katıldı. Aynı zamanda bölgedeki polis ekipleri, okullar etrafındaki Park bahçe, umuma açık yerler ve araçlarda da uygulama yaptı.

İl geneli polis sorumluluk bölgesinde Okullar etrafındaki İnternet Kafelere yönelik, Kaymakamlıklarda bulunan komisyon üyelerinin katılımıyla yapılan internet kafe uygulaması yapıldı. 

Uygulamaya 21 polis ekibi, 140 polis ve komisyon üyeleri katıldı. Okullar etrafında bulunan toplam 76 internet kafede uygulama ve denetim yapıldı. 30035 sayılı İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları hakkında yönetmeliğe aykırı davranan 3 internet kafe hakkında tutanak tutularak, idari İşlem başlatıldı.

Kafelerde bulunan 898 şahsın kimlik sorgulaması yapıldı. Okullar ve çevresinde yapılan uygulamada aranan bazı şahıslar yakalandı.

Uygulamada ayrıca 108 araç sorgulandı. 24 araca çeşitli kural ihlallerinden 14 bin 712 lira idari para cezası uygulandı.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv