Koronavirüs tedbirleri

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, dövme salonları ve benzeri iş yerlerinin kapatılma kararı alındı. Ayrıca, kargo, mektup dağıtımı, kasiyer, kurye, tahsildar gibi görevlilerinin muhakkak koruyucu eldiven ve maske takarak yapılmasına karar verildi.

24 Mart 2020 Salı 19:37
Koronavirüs tedbirleri

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, dövme salonları ve benzeri iş yerlerinin kapatılma kararı alındı. Ayrıca, kargo, mektup dağıtımı, kasiyer, kurye, tahsildar gibi görevlilerinin muhakkak koruyucu eldiven ve maske takarak yapılmasına karar verildi.

 Valilik Toplantı Salonunda, Vali Vahdettin Özkan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi tarafından alınan kararlar şöyle sıralandı:

“İnsanların birbiriyle çok yakın mesafede çalışıldığı dövme salonu vb işyerlerinin geçici süreliğine faaliyetlerinin durdurulmasına karar veridi. Aynı kişinin sürekli başkaları ile temas ettiği, kargo, mektup dağıtımı, kasiyer, kurye, tahsildar gibi görevlilerinin müşterileri ile temas ederken iş ve işlemlerini muhakkak koruyucu eldiven ve maske takarak yapılmasına karar verildi.”

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv