Fırnız’daki mobil iletişim sorunu çözüyor

​​​​​​​Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün ilgili birim ve kurumlarla irtibata geçmesi sonucunda Fırnız bölgesinde mobil iletişim sorunu çözülüyor.

Fırnız’daki mobil iletişim sorunu çözüyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün ilgili birim ve kurumlarla irtibata geçmesi sonucunda Fırnız bölgesinde mobil iletişim sorunu çözülüyor.

Güngör, belediye ekiplerinin Fırnız Mahallesi ve çevresinde devam eden çalışmalarını incelemek için yaptığı ziyaret esnasında bölge halkının şikayet ve taleplerini de dinlemişti.

Fırnız Mahallesi sakinleri, Güngör’e daha çok mobil iletişim alanında sorun yaşadıklarını dile getirmiş ve bu konuda yardım talep etmişti.

Güngör’ün talimatları doğrultusunda yetkili kurum ve kuruluşlarla iletişime geçildi.

Kısa süre içinde gerekli inceleme, teşhis ve çözüm çalışmalarına başlandı. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin de destek verdiği çalışmalara dair Başkan Güngör’ün sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Fırnız Bölgesinde mobil iletişim sorunu ortadan kalkıyor. Konuyla ilgili, Turkcell, bölge için yeni bir iletişim kulesi inşasına başlıyor. Türk Telekom baz istasyonu bir hafta içinde hizmete girecek. Vodafone keşif çalışmalarına devam ediyor. Hemşehrilerimize hayırlı olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER