Dulkadiroğlu’nda karla mücadele

Dulkadiroğlu’nda karla mücadele

Dulkadiroğlu’nda karla mücadele

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri, etkisini artıran kar yağışı sonrasında karla mücadele çalışmalarına hız verdi.

Kırsal mahallelerde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, merkez mahallelerde de gerekli tedbirlerin alındığını bildirdi.

Kar yağışı ile birlikte vatandaşların ulaşım konusunda mağduriyet yaşamamaları adına yoğun bir çalışma yapan Dulkadiroğlu Belediyesi ekipleri, Bertiz ve Beşenli gibi yoğun kar yağışı alan bölgelerde karla mücadele çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Merkez mahallerde de buzlama ve karla mücadele ekipleri hazır bekletilirken, kar yağışının çileye dönüşmemesi adına tüm tedbirlerin alındığı bildirildi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bölgede etkili olan kar yağışı nedeniyle ekiplerin önceden tedbir aldığını belirtti.

Kar yağışı sebebiyle bölgede ekiplerin yoğun şekilde çalıştığını ifade eden Okay, “Merkezde ise ekiplerimiz hazır kıta beklemektedir. Vatandaşlarımızın kar yağışından olumsuz etkilenmemesi adına gerekli tüm tedbirleri aldık.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER