BİR BABANIN 4 ÇOCUĞU İÇİN YARDIM FERYADI

Kahramanmaraş'ta 4 çocuğu ile ortada kalan baba en büyük çocuğunun 8 yaşında olduğunu bu yüzden onları kimseye bırakamadığını, iş aramaya gidemediği için zor günler geçirdiğini dile getirdi.

17 Ekim 2011 Pazartesi 18:08
BİR BABANIN 4 ÇOCUĞU İÇİN YARDIM FERYADI
 Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine bağlı Yeşilyöre beldesinde yaşayan 33 yaşındaki Mehmet Ali Kızıları, eşinin evi terk ettiğini ve 4 çocuğu ile zor günler geçirdiğini söyledi. 
Çocuklarına bakacak kimse olmadığını kaydeden baba Kızıları, şunları anlattı: ''Daha önce Mersin'de bir firmada çalışıyordum. Oradaki işten ayrılarak memleketime döndüm. Eşim evi terk edince 4 erkek çocuğumla ortada kaldım. Çocuklarımın yaşı küçük olduğu için evi bırakıp bir yere gidemiyorum. Annem 85 yaşında ve torunlarına bakacak durumu yok. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.'' 
En büyük oğlu İbrahim'in 8 yaşında olduğunu anlatan Kızıları, evden ayrılmadığı için iş arayamadığını ve maddi olarak zor günler geçirdiklerini dile getirdi. 
Eşi ile boşanma davasının devam ettiğini belirten Kızıları, ''Çocuklar benim yanımda kaldı. Akrabalarım bana çocuk yuvasına gönder diyor. Ama et tırnaktan ayrılır mı? Vicdanım el vermiyor. Psikolojim bozuldu'' diye konuştu.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv