AKEDAŞ’tan koronavirüs tedbileri

Kahramanmaraş ve Adıyaman ilinin Elektrik Dağıtım koronavirüse karşı hem personeli için hem de müşterileri için tüm tedbirleri aldı.

27 Mart 2020 Cuma 18:11
AKEDAŞ’tan koronavirüs tedbileri

Kahramanmaraş ve Adıyaman ilinin Elektrik Dağıtım koronavirüse karşı hem personeli için hem de müşterileri için tüm tedbirleri aldı.

Dünyayı saran koronavirüse karşı özel sektörde kendi tedbirlerini alıyor. AKEDAŞ koronavirüse karşı ilk günden itibaren çalışanlarının ve tüketicilerinin sağlığını riske atmıyor.

Virüse karşı Akedaş bütün lokasyonları ile birlikte Tüketici İşlem Merkezlerine de dezenfektan sıvısı ve dezenfekte edici olarak kullanılabilen kolonya bulundurmaya başladı ve bu uygulamaya devam ediyor.

Şirketin girişinde yerleştirilen termal kamera ve ateş ölçer cihazlar ile çalışanlarının ve tüketicilerinin vücut sıcaklıklarının tespit ederek endişelenmeyi gerektirecek herhangi bir durumda müdahale şansını artırdı.

Şirket çalışma prensiplerini yine bu doğrultuda radikal kararlarla ve büyük özenle güncelleştiren Akedaş, toplantıları tele ya da video konferans yöntemine çevirdi. Yemekhane saatlerinde düzenlemeler yaparak kalabalık grupların oluşumunu engelliyor.  Öğle arası saatlerini de buna göre güncelledi. Asansör ve tüketicilerin de görebileceği bütün ekranlarda koronavirüse karşı alınacak tedbirleri anlatan kamu spotlarını sürekli olarak yayınlıyor.

 

Tüketici İşlem Merkezlerinde tüketicilerinin sosyal mesafe kurallarına uyması için gerekli önlemleri alarak içeri kontrollü şekilde tüketici girişini sağlıyor ve sosyal mesafe kurallarını tüketicilere anlatmak için videolar yayınlıyor.

 

Hamile ve kronik rahatsızlığı bulunan çalışanlarına evden çalışma olanağı sağlayan Akedaş, ofisten çalışmaya devam eden çalışanları için kıyafet ve ulaşım konusunda tedbirlerin üst düzey olmasını sağlayacak esneklikler tanıyor.

Tüketicilerinin sağlığı ve kesintisiz iletişimleri için tüm çalışmalarına bu şekilde hız kesmeden devam eden Akedaş yetkilileri aldıkları önlemlerin tek başına yeterli olmayacağını, tüketicilerinin ve bütün vatandaşların de kurallara uymalarını, kendi tedbirlerini de sıkı sıkıya almalarını istediklerini özellikle belirtti.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv