3 YILDIR KAYIP OĞLUNU ARAYAN ANNENİN FERYADI

Kahramanmaraş'ta 2008 yılında evden ayrılan ve bugüne kadar kendisinden haber alınamayan 19 yaşındaki gencin annesi, 3 yıldır kayıp oğlunu arıyor.

30 Kasım 2011 Çarşamba 14:46
3 YILDIR KAYIP OĞLUNU ARAYAN ANNENİN FERYADI

Divanlı Mahallesi'nde annesi ve üvey babası ile birlikte yaşayan ve o tarihte 16 yaşında olan Orhan Çiftçi, evden ayrılarak bir daha geri dönmedi.
Anne Ayten Akçakoyun oğlunun eve dönmemesi üzerine polise başvurdu. Yapılan çalışmalara rağmen Orhan Çiftçi'ye bir türlü ulaşılamadı. Anne Ayten Akçakoyun, oğlunun hayatından endişe duyduğunu ifade etti.

Oğlunun Ticaret Meslek Lisesi'nde eğitimine devam ederken karıştığı kavga nedeniyle okulla ilişkisinin kesildiğini belirten Akçakoyun, ''Kendisini kötü alışkanlıklar kazanmaması için sürekli uyarıyordum. Okuldan atıldıktan sonra bir işle uğraşmıyordu. Bir akşam dışarı çıkıyorum diye ayrıldı ve bir daha dönmedi. Oğlumun bulunmasını istiyorum'' dedi.
3 yılda hayatının alt üst olduğunu dile getiren anne Akçakoyun, ''Her gece gözyaşı döküyorum. Psikolojim bozuldu, şeker hastalığı baş gösterdi. İnanın çok zor durumdayım. Sokaklara çıkıp oğlumu arıyorum. Yolda giderken gözüm gençlerin üzerinde acaba oğlum mudur diye bakıyorum. Oğlumdan müjdeli bir haber bekliyorum'' dedi.

Anahtar Kelimeler: kayıp Orhan Çiftçi
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv