KSÜ’de Gençlik Otağı kuruluyor

​​​​​​​Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) arasında yapılan protokol ile Avşar yerleşkesi içerisinde Gençlik Ofisi hizmeti vermek üzere Gençlik Otağı açılıyor. 

KSÜ’de Gençlik Otağı kuruluyor

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) arasında yapılan protokol ile Avşar yerleşkesi içerisinde Gençlik Ofisi hizmeti vermek üzere Gençlik Otağı açılıyor. 

Rektörlük binasında, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil boz tarafından iş birliği protokolü imzalandı. 

Açılacak olan Gençlik Otağıyla Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nin öğrenciler ile Üniversite akademik ve idari personelinin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi, bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra gençlerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması yönünde iş birliğinin arttırılması ve desteklenmesi amaçlanıyor.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılına açılacak olan Otağ Gençlik Ofisi içerisinde Standart bir Gençlik Merkezi içerisinde yer alan bütün imkanların yer alması planlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER