KMS’DE SÖZLEŞME KRİZİ

Kahramanmaraşspor’un Sözleşmeli Antrenörü Ramazan Boşnak’ın sözleşmesinin noter tarafından tek taraflı fesih edildiği iddia ediliyor.

27 Ekim 2011 Perşembe 12:06
KMS’DE SÖZLEŞME KRİZİ

Spor Toto 3. lig 2. grupta mücadele eden Kahramanmaraşspor’da 2010- 2011 futbol sezonunda Kahramanmaraşlı yardımcı antrenörü Ramazan Boşnak 17. 02. 2011 tarihinde 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştı. 2011-2012 sezonunda takımın bir şirkete devredilmesi ile yeni yönetimin kendi oluşturduğu ekip sonucunda sözleşmesi bitmeyen Boşnak’ın Antrenmanlara çağırılmadığı takdirde Antrenmanlara gelmiyor gerekçesi ile Noter kanalı ile tek taraflı olarak fesih edildiği spor camiasında yankılanırken Kahramanmaraş’taki spor adamları bu iddiaya cevap olarak etik bir karar olmadığını eğer bu iddianın gerçeklik payı var ise Kahramanmaraşspor A.Ş Yönetiminin çok büyük hataya düştüğünü ifade ederek bu durumun yeni yönetime hiç yakıştıramadıklarını söylediler.

Diğer yandan Kahramanmaraşlı antrenör Ramazan Boşnak’ın Kahramanmaraşspor’da 17. 02. 2011 tarihinde sözleşmesinin başladığı ve 31.05.2012 tarihinde ise sözleşmesinin sona ereceği TFF sitesinde yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.      

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv