BELEDİYEDEN AMATÖR TAKIMLARA YARDIM

Kahramanmaraş Belediyesi amatör spor kulüplerine malzeme yardımına devam ediyor. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Baki Kale Başkanlığında Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı makamında ziyaret ederek malzemeleri aldılar.

04 Kasım 2011 Cuma 14:31
 BELEDİYEDEN AMATÖR TAKIMLARA YARDIM

Amatör Spor kulüplerine malzeme yardımı sırasında Kahramanmaraş Belediyespor'un başarısı konuşuldu. Malzeme teslim töreninde açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, belediye olarak imkanlar dahilinde spora ve sporcuya destek verdiklerinin altını çizerek, yardımların devam edeceğini söyledi.

ASKF adına konuşan Baki Kale ise amatörde mücadele eden kulüplerin zor şartlar altında faaliyetlerine devam ettiğine işaret ederek, Kahramanmaraş Belediyesi’nin malzeme yardımında bulunmasını isabetli bir karar olarak değerlendirdi.

ASKF Temsilcileri ile Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın arasında geçen sohbette ilimizdeki spor gündemi konuşulurken, Kahramanmaraş Belediyespor’un beşte beş yapmasının gurur verici bir gelişme olduğu değerlendirilirken hedefine ulaşması temennisinde bulundular.

Belediyespor Tesisleri’nde bulunan toprak sahanın çimlendirilmesi konusunun da görüşüldüğü ziyarette amatör spor temsilcileri belediyeden mutlu ayrıldılar.

Kahramanmaraş Belediyesi’nin amatör kulüplere yaptığı malzeme desteği paketi içerisinde top, krampon, yağmurluk, forma ve antrenman eşofmanı yer alıyor.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv