ASKF’NİN YENİ YÖNETİMİNDEN POYRAZ’A ZİYARET

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yeni yönetim kurulu, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

19 Ekim 2011 Çarşamba 15:44
ASKF’NİN YENİ YÖNETİMİNDEN POYRAZ’A ZİYARET

ASKF başkanlık görevini geçen ay içerisinde gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında Mehmet Bağrıaçık’tan devralan Ergün Önal’ın kalp ameliyatı olması nedeniyle Başkan Mustafa Poyraz’ı, ASKF Başkanvekili ve Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi A. Baki Kale başkanlığında ziyaret eden ASKF’nin yeni yönetim kurulu, Başkan Poyraz’dan destek istedi. ASKF Başkanvekili Kale, yeni yönetim kurulunu Başkan Poyraz’a tanıttıktan sonra “Yeni yönetim olarak ta sizlerden destek bekliyoruz. Geçmiş dönemlerde verdiğiniz desteğe teşekkür ediyor, bundan sonraki dönemlerde de aynı desteği sürdüreceğinize inanıyoruz” dedi.

Ziyarette ASKF Başkan Yardımcısı Akif Arslan da, yeni sezonun hafta sonunda oynanan maçlarla başladığını belirterek, özellikle bütçesi olmayan ve malzeme konusunda zor durumda kalan semt kulüplerinin maçlara çıkamadıklarını söyledi. Arslan, sayıları 10’u bulan semt kulüpleri için Başkan Poyraz’dan antrenman ve maç malzemeleri ile üst kümede bulunan 4 semt kulübünün deplasman maçları için ulaşım desteği beklediklerini ifade etti. Bu arada, Kahramanmaraş ASKF’nin yeni yönetiminin belediyeden istediklerini içeren bir dosya da Başkan Mustafa Poyraz’a sunuldu.

Başkan Poyraz da, halka hizmet noktasında çalışmaların sürdüğünü, sporu da bu noktada desteklemeye devam edeceklerini söyledi. “Düne kadar yaptığımız destekleri, bugünden sonra da yapacağız. Sizlerin de bir kamu hizmeti yaptığınızı, yaptığınız bu işten maddi bir beklentinizin olmadığını, hatta cebinizden para harcadığınızı biliyorum” diyen Başkan Mustafa Poyraz, basın müşaviri Abdullah Kekil’e malzemelerin temini noktasında görevlendirdi. Haber merkezi

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv