banner431

Vali Coşkun’dan yeni yıl mesajı

Vali Coşkun’dan yeni yıl mesajı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, “2020 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.” dedi.

Coşkun, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajında “Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri beraberinde getirmektedir. 2020 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.” diye konuştu.

2020 yılında, dünyanın dört bir yanında ve Türkiye’de devam etmekte olan bir pandemi sürecinin yaşandığı ifade eden Coşkun, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, ilgili bakanlıklarımız, bilhassa sağlık çalışanlarımız olmak üzere kolluk kuvvetlerimiz ve kamu görevlilerimiz, salgınla mücadelede gecesini gündüzüne katarak büyük bir fedakarlık örneği gösterdiler. Temennimiz odur ki, yeni yılda inşallah tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalıktan kurtuluruz ve bir an evvel eski sağlıklı günlerimize döneriz.”

2021 yılında birlik, beraberlik ve kardeşliğin daha güçlü hale getirildiği bir yıl olması dileğinde bulunan Coşkun, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yaşadığımız bütün olumsuzluklar karşısında birbirimize daha çok kenetlenmeyi başardığımız, demokrasi, insan hakları ve kalkınma yolundaki çabalarımızı yeni başarılarla taçlandırdığımız bir yıl olacağından da şüphemiz yoktur. Yeni yılda, umutlarımızı tazeleyerek, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıp, başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek cennet vatanımızın gelişmesi için gayret sarf etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyor, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, bütün hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner449

banner426

banner432