PİAZZA’DA "PALEONTOLOJİ SERGİSİ" İLE GEÇMİŞE YOLCULUK ZAMANI

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi 7 – 15 Ağustos tarihleri arasında, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ise 22 – 29 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği "Paleontoloji Sergisi" ile ziyaretçilerini zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak.

03 Ağustos 2017 Perşembe 10:52
 PİAZZA’DA
 PİAZZA’DA "PALEONTOLOJİ SERGİSİ" İLE

GEÇMİŞE YOLCULUK ZAMANI

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi 7 – 15 Ağustos tarihleri arasında, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ise 22 – 29 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği  "Paleontoloji Sergisi" ile ziyaretçilerini zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak.

Dünyaca ünlü markalarla alışveriş imkânı sunmalarının yanı sıra kültürel etkinlikler ile de bulundukları şehrin cazibe merkezi olan Şanlıurfa ve Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri,  Tabiat ve Kültür Varlıkları Tanıtma Derneği işbirliği ile eğlenceli ve öğretici bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 7 – 15 Ağustos’ta Şanlıurfa Piazza’da, 22 – 29 Ağustos’ta ise Kahramanmaraş Piazza’da gerçekleştirilecek “Paleontoloji Sergisi”nde fosillerin oluşum aşamaları görülebilecek.

Bilime katkıda bulunmak, bilimsel projeleri tanıtmak ve yaygınlaştırmak amacıyla açılacak sergide,  Tabiat ve Kültür Varlıkları Tanıtma Derneği uzmanları ziyaretçilere merak ettikleri her konuda bilgi verecek. Ziyaretçiler, sergide milyonlarca yıl önceki fosil ve taşları inceleme imkânı bulacak. Tarih severler, "taşılbilim" olarak da bilinen fosilleri veri olarak kullanıp dünyada yaşamın tarihini araştıran paleontoloji bilim dalıyla ilgili bilgiler öğrenilebilecek.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv