ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE YATIRIM

Onikişubat Belediyesi insan odaklı hizmet üretmeye ve öncelikli hizmetlerinin her zaman eğitim olduğunu yaptığı örnek yatırımlarla göstermeye devam ediyor.

02 Ağustos 2017 Çarşamba 10:21
 ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE YATIRIM
 ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE YATIRIM

İMAM HATİP OKULLARI KAHRAMANMARAŞ’A KAZANDIRILIYOR

 

 Onikişubat Belediyesi insan odaklı hizmet üretmeye ve öncelikli hizmetlerinin her zaman eğitim olduğunu yaptığı örnek yatırımlarla göstermeye devam ediyor.  Eğitimin ve gençliğin önemini bir kez daha vurgulayan Onikişubat Belediyesi İmam Hatip Okullarının bu millet için ayrı bir öneme sahip olduğunu inşa ettiği okullarla vurguluyor.

 Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi tarafından Kale ve Kurtlar Mahallesi’ne yaptırılan, yapım aşaması tamamlanmış Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi, yapımı devam eden Kurtlar İmam Hatip Ortaokulu’nu ve yurtların inşaatlarını Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi MAHÇİÇEK, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran KILIÇ ile birlikte gezerek, yapım aşamaları hakkında bilgiler aldı.

  Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi MAHÇİÇEK, gençliğin önemine vurgu yaparak, “Gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda yapılan çalışmalara destek oluyoruz. Geleceğimiz olan gençlerden büyük ümitlerimiz var Okul burada, yurt burada. Kız erkek ayrımı yok. Bütün çocuklarımızı okutacağız inşallah” diye konuştu.

   Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran KILIÇ, Başkan Hanefi MAHÇİÇEK ile çalışanlardan tek tek bilgiler aldı, çalışmaların ne durumda olduğu hakkında bilgiler edindi.

 

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv