ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANI HANEFİ MAHÇİÇEK’’ ALLAH’IN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN’’

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “ Üç aylar ve Regaip Kandili sebebiyle yayımladığı mesajında ‘’ Rabbim gönlünüzü, ruhunuzu ve bedeninizi iman, ilim, hikmet ve hakikat nuruyla ödüllendirsin inşallah.’’ sözlerine yer vererek, tüm Müslüman âleminin Regaib Kandilini kutladı.

20 Mart 2018 Salı 10:43
ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANI HANEFİ MAHÇİÇEK’’ ALLAH’IN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN’’
 

ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANI HANEFİ MAHÇİÇEK’’ ALLAH’IN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN’’

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “ Üç aylar ve Regaip Kandili sebebiyle yayımladığı mesajında ‘’ Rabbim gönlünüzü, ruhunuzu ve bedeninizi iman, ilim, hikmet ve hakikat nuruyla ödüllendirsin inşallah.’’ sözlerine yer vererek, tüm Müslüman âleminin Regaib Kandilini kutladı.

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili ile ilgili bir mesaj yayımladı. Mahçiçek, üç ayları rahmet ayları olarak nitelendirerek, şu sözlere yer verdi.

’ Üç aylar başlangıcı ve Regaib Kandili Müslüman âleminin mutluluğa, huzura ve huşuya ermesi için bir vesiledir. Öncelikle bu bilinçle ve inançla hareket etmemizi niyaz ediyorum.Bu aylar kardeşlik, komşuluk, dostluk ve dayanışma duygularımızı arttırmamız gereken aylardır. Müslüman kardeşliğinin daha fazla gün yüzüne çıktığı, kalplerin yakınlaştığı dönemdir. Bu aylar Rabbimize şükretmek için vesile olan aylardır. Yüce Allah’tan niyaz ederim ki, bu aylarda ve bundan sonra ki süreçte, sevgi ve saygı içinde yaşayarak, kin, nefret, düşmanlık, haset, gıybet ve şeytanın oyunu olan birçok olumsuz olgulardan uzak yaşayalım. Rabbim gönlünüzü, ruhunuzu ve bedeninizi iman, ilim, hikmet ve hakikat nuruyla ödüllendirsin inşallah. Sevgili kardeşlerim ne yaparsak Allah’ın rızası için yapalım. Attığımız her adımda onun adıyla hareket edersek, işlerimiz her zaman rast gidecektir. Üç ayların habercisi, müjdecisi ve rağbet kelimesinin çoğulu olan Regaib Kandili, aradan benliği kaldırıp Rabbimize ulaşmak için çok önemli bir vesiledir. Bu vesileyi iyi değerlendirip, ona göre hareket edelim.’’

Tüm İslam âleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik eden Hanefi Mahçiçek, şöyle konuştu;

‘’ Gelişiyle birlikte gönülleri huzura kavuşturan üç ayların, rahmet, bereket ve şükür ile geçmesini Allah’tan niyaz ederim. Ülkemiz için, insanlık âlemi için barışa, huzura, mutluluğa vesile olmasını, ibadet ve dualarınızın kabul olmasını dilerim. Şükretmekten vazgeçmeyelim inşallah. Tüm Müslüman âleminin Regaib Kandili mübarek olsun. Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Ayrıca Cenabı Allah bu mübarek aylarda devletimizi ve ordumuzu muzaffer kılsın. Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun.’’

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv