ÖKSÜZ VE ZABUN, CUMHURİYET ASİL MİLLETİMİZİN ŞAHLANIŞIDIR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz Ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun Bir Mesaj Yayınladı.

ÖKSÜZ VE ZABUN, CUMHURİYET ASİL MİLLETİMİZİN ŞAHLANIŞIDIR

 

ÖKSÜZ VE ZABUN, CUMHURİYET ASİL MİLLETİMİZİN ŞAHLANIŞIDIR

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı

M. Hanefi Öksüz Ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun Bir Mesaj Yayınladı.

 

CUMHURİYET ASİL MİLLETİMİZİN ŞAHLANIŞIDIR

Cumhuriyet, bin yıldır bu topraklarda hürriyetinden ve onurundan taviz vermektense ölmeyi tercih eden asil bir milletin şahlanışıdır.

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu, Kurtuluş Savaşımızın muzaffer komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, eşsiz fedakarlıklarıyla milletin gönlünde ölümsüzleşen İstiklal mücadelesinin tüm kahramanlarını rahmetle, minnetle yad ediyoruz.

Böylesine necip ve kahraman bir milletin mensubu olmaktan iftihar ediyoruz.

İstiklal harbimizi zafere taşıyan, Cumhuriyetimize hayat veren milli ruh, tıpkı 95 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır.

Bu ruh ve milli bilinçle, Türkiye'nin, Cumhuriyetin ilanından itibaren kalkınma ve demokratikleşme yolunda aldığı mesafe, global ekonomi ve siyasetteki etkin rolü, atalarımızın bize en büyük mirası olan Cumhuriyet’e sahip çıkmanın en anlamlı ifadesidir.

Şunu çok iyi biliyoruz ki, artık en büyük savaşlar ekonomi alanında veriliyor. Bu anlayış çerçevesinde, en büyük ortak değerimiz olan Cumhuriyet’i ilelebet yaşatmak, şehrimizin, ülkemizin güçlenmesi için çok çalışmamız gerekiyor.

Türk özel sektörü olarak bu bilinçle, ülkemizin milli hedefleri doğrultusunda çalışmaya, üretmeye, istihdam ve ihracata hiç durmadan devam ediyoruz.

Bu düşüncelerle, ülkemizin onur günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı tebrik ediyor, milletimize sağlık, huzur ve esenlikler diliyoruz.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 03:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER