banner422

MÜDÜRLERDEN AVŞAROĞLU’NA ZİYARET

Müdürler Derneği Başkanı Celal Kara ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’na atanan Şahin Avşaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

 MÜDÜRLERDEN AVŞAROĞLU’NA ZİYARET

 MÜDÜRLERDEN AVŞAROĞLU’NA ZİYARETMüdürler Derneği Başkanı Celal Kara ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’na atanan Şahin Avşaroğlu’nu makamında ziyaret etti.Onikişubat ilçesine bağlı Tekir ve Köseli mahallesi sakinlerinden Müdürler sülalesine mensup vatandaşların kurduğu Müdürler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığına seçilen Şahin Avşaroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Avşaroğlu, Müdürler Derneği Başkanı Celal Kara’ya ve yönetimine teşekkür etti.

Müdürler Derneği Başkanı Celal Kara’da Avşaroğlu’na görevinde başarılar diledi. Ak Parti’nin Türkiye’nin gelişimindeki payını hatırlatan Başkan Kara, bu gelişimin ve değişimin yeni kadrolarla güçlendiğini hatırlattı.

Kara, ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “İl Başkanımıza yapmış olduğumuz ziyaretin ardından Dulkadiroğlu İlçe Başkanımızı da makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Ülkemizin gelişmesi ve milletimizin yücelmesi adına gece gündüz çalışan değerli başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz. Bizlerde sivil toplum kuruluşları olarak onların her zaman yanındayız. Kuruluş amacımız birlik ve beraberliktir. Kendi içimizde bu birlik ve beraberliği sağlarken şehrimiz ve ülkemiz adına da aynı tutumu sergilemez gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple ziyaretler gerçekleştiriyoruz ve birlik ve beraberlik vurgusu yapıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 06:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER