MARAŞDER MAHİR ÖNAL ZİYARET

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, ''Türkiye'de, AK Parti dönemindeki demokratikleşmeyle birlikte sivil toplum kuruluşları gerçek anlamda birer sivil toplum kuruluşu haline geldi'' dedi.

27 Kasım 2011 Pazar 00:09
MARAŞDER MAHİR ÖNAL ZİYARET
Ünal, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleriyle birlikte, Kahramanmaraş ve İlçeleri Eğitim, Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (MARAŞDER) üyelerini, TBMM'deki makamında kabul etti. 
AK Parti'nin Türkiye'yi demokratikleştirdiğini belirten Ünal, demokratikleşme süreciyle birlikte Türkiye'deki sivil toplum kuruluşlarının daha etkin hale geldiğini söyledi. 
 Sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgulayan Ünal, ''Türkiye'de AK Parti dönemindeki demokratikleşmeyle birlikte sivil toplum kuruluşları gerçek anlamda birer sivil toplum kuruluşu haline dönüştü. Önümüzdeki süreçte bu sivil toplum kuruluşları Türkiye’de daha etkin hale gelecekler. Tüm ülkemizde olduğu gibi Kahramanmaraş adına da pozitif faaliyette bulunan kurum ve kuruluşların yanındayız. MARAŞDER'in her pozitif faaliyetinin de yanında olacağız ve destekleyeceğiz. Ancak MARAŞDER'inde Kahramanmaraş'ın değerlerine yönelik daha aktif faaliyetlerde bulunması gerekiyor'' dedi.
MARAŞDER Genel Sekreteri Lütfi Şirikçi ise çalışmaları hakkında bilgiler verdi. MARAŞDER Genel Başkanı Şaban Kurt, Mahir Ünal'a Kahramanmaraş'ı anlatan çeşitli kitaplar ve tablo hediye etti. 
Ziyarette, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Nevzat Pakdil, Sevde Bayazıt Kaçar, Mehmet Yıldırım Ramazanoğlu ve Sıtkı Güvenç de bulundu. 
MARAŞDER heyeti daha sonra, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat ve Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak'a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. 
Anahtar Kelimeler: MARAŞDER
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv