banner422

MAHÇİÇEK “ YENİ BİR KAN YENİ BİR YAŞAM”

Onikişubat Belediyesi Başkanı Hanefi Mahçiçek, 6-12 Mayıs arasında hatırlanan Kan Haftası nedeniyle ilgili bir mesaj yayımladı.

MAHÇİÇEK “ YENİ BİR KAN YENİ BİR YAŞAM”

 

MAHÇİÇEK “ YENİ BİR KAN YENİ BİR YAŞAM”

Onikişubat Belediyesi Başkanı Hanefi Mahçiçek, 6-12 Mayıs arasında hatırlanan Kan Haftası nedeniyle ilgili bir mesaj yayımladı. Mesajında “yeni bir kan yeni bir yaşam demektir” ifadelerini kullanan Mahçiçek, sözlerine şu şekilde devam etti.

“Kan sağlık için olmazsa olmazdır. Kan bağışı bir insanın yaşaması için en büyük armağandır. Ülkemizde birçok hasta tedavilerinde kullanılmak üzere kan bağışı bekliyor. Kan bağışı sadece bağış yapılana değil, yapana da faydalıdır. Bir insana kan verip, hayatta kalmasını sağlamanın manevi mutluluğu paha biçilemez bir duygudur. Bu sebepten dolayı yeni bir kan yeni bir yaşam anlayışıyla hareket ederek, bu kutsal ve onurlu görevi hatırlanması açısından önemli olduğunu düşünüyor, düzenli kan bağışında bulunulmasını diliyorum. Bir gün sizin de ihtiyacınız olabileceğini sakın unutmayın. Biz birlik ve beraberlik içinde daha sağlıklı, mutlu ve güçlü bir Türkiye olacağız.”

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 04:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER