MAHÇİÇEK “ TRAFİK KURALLARINA UYUN, HAYATA TUTUNUN”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 1-5 Mayıs arası kutlanan Trafik ve İlk Yardım Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

02 Mayıs 2018 Çarşamba 14:44
MAHÇİÇEK “ TRAFİK KURALLARINA UYUN, HAYATA TUTUNUN”
 

MAHÇİÇEK “ TRAFİK KURALLARINA UYUN, HAYATA TUTUNUN”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 1-5 Mayıs arası kutlanan Trafik ve İlk Yardım Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında “Trafik Kurallarına Uyun, Hayata Tutunun” sloganını kullanan Mahçiçek, şu ifadelere yer verdi.

“Maalesef her gün çeşitli basın mecralarında kaza haberleri görüyoruz. Ve bu kazaların birçoğu dikkatsizlikten, kendine fazla güvenmekten ve trafik kurallarına uymamaktan meydana geliyor. Tedbirsizlikten kaynaklı bu tür kazalar ciddi can kayıplarına neden oluyor. Ufak bir dikkatsizlik, bir insanın canına sebep olabiliyor. Bunun ciddiyetinin bilincinde olarak hareket etmemiz lazım. Öncelikle hız sınırlarına uyalım. Gideceğimiz yere hızla gitmek yerine, erken çıkmayı tercih edelim. Hiçbir iş bir insanın canından daha önemli olamaz. Trafik kuralları konusunda da detaylı bilgiler öğrenip, uygulayalım ve uygulatalım. Özellikle çocuklarımızı bu konuda bilinçlendirmek çok önemli. Hem trafik kuralları hem de ilk yardım konusunda bütün insanların bilinçli olması ve birbirine yardım etmesi gerekir. Bu sebeple, trafikte empati kurarak hareket edin, kurallarına uyun ve hayata tutunun.”

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv