banner233

MAHÇİÇEK: “ BU TABLOYU DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE GÖREMEZSİNİZ”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Gülizar Şamil Aktaş Lisesi’nde düzenlenen iftar programında binlerce vatandaşa hitap etti. Başkan Mahçiçek, “Bu güzellik milletimize mahsus, bu tabloyu dünyanın hiçbir yerinde göremezsiniz” dedi.

12 Haziran 2017 Pazartesi 13:41
MAHÇİÇEK: “ BU TABLOYU DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE GÖREMEZSİNİZ”
 ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANI HANEFİ MAHÇİÇEK:

“BU GÜZELLİK MİLLETİMİZE MAHSUS, BU TABLOYU DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE GÖREMEZSİNİZ”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Gülizar Şamil Aktaş Lisesi’nde düzenlenen iftar programında binlerce vatandaşa hitap etti. Başkan Mahçiçek, “Bu güzellik milletimize mahsus, bu tabloyu dünyanın hiçbir yerinde göremezsiniz” dedi.

Onikişubat Belediyesi, Ramazan iftarlarını birlik ve beraberlik şölenlerine dönüştürmeye devam ediyor. Zengini fakiri, kadını erkeği, genci ve yaşlısıyla toplumun tüm kesimleri belediyeni kurduğu iftar sofralarında buluşarak, Ramazan-ı Şerif’in coşkusunu doyasıya yaşıyor.

İftar programlarına Gülizar Şamil Aktaş Lisesi ile devam eden Onikişubat Belediyesi, yaklaşık 5 bin vatandaşın katıldığı iftar programında semt sakinlerine unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşattı.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği programda masaları dolaşıp, Onikişubatlıları selamlayan Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, çocuklarla da yakından ilgilenip bol bol sohbet etti. Ramazan ayının güzelliklerini toplum olarak yaşamaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Mahçiçek, “Yine güzel bir akşamı beraber idrak ediyoruz. Şu güzelliğe bakın. Teşkilatımızdaki arkadaşlarımız burada. Belediye meclisindeki çalışma arkadaşlarımız burada. Bugün bizle soframızı paylaşan siz hemşehrilerim burada. Bu güzelliği dünyanın hiçbir yerinde göremezsiniz. Bu güzellik ancak bizim milletimize mahsustur. Gerçekten de bu güzelliği bize yaşatan faktör de Ramazan ayıdır. Ramazan ayının bereketidir, rahmetidir..” diye konuştu.

“Cenab-ı Hak bu güzelliği bozdurmayacaktır” diyen Başkan Mahçiçek, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu memleketin birliğini bütünlüğünü inşallah kimseler bozamayacaktır. Bozmak isteyenlere de rabbimiz fırsat vermeyecektir. Bu ülkeye, bu millete, bu devlete zarar vermek isteyenleri Cenab-ı Hak kahredecektir. Şu tabloya bir bakın, zengini burada, fakiri burada. Genci burada, yaşlısı burada. Hepimiz buradayız. Rabbimize şükürler olsun. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Allah çocuklarınızla beraber, sağlık ve mutluluk içerisinde, kazasız belasız nice Ramazanlara erişmemizi hepimize nasibi müyesser eylesin inşallah. Yaklaşan Kadir Gecemizi, akabinde ramazan bayramımızı idrak etmeyi bizlere nasip etsin. Bu akşam bizleri onurlandırdınız, şereflendirdiniz, ekmeğimizi paylaştınız, soframızı paylaştınız. Allah hepinizden razı olsun, Allah sizleri var etsin.”

ÇOCUKLAR RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Onikişubat Belediyesi tarafından çocuklar için düzenlenen Ramazan eğlenceleri de yine renkli görüntüler ortaya çıkardı. İftar öncesinde kurulan oyun parkurlarında keyif dolu dakikalar yaşayan çocuklar, Hacivat-Karagöz ve Nasreddin Hoca skeçleriyle de hem eğlendiler, hem de öğrendiler.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner232
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner296

banner227