banner233

İŞ SAĞLIĞI ALANINDA GÜNCEL GELİŞMELER KONFERANSI

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü ile Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) işbirliğinde TÜBA "Üniversite Konferanslar Programı" çerçevesinde "İş Sağlığı Alanında Güncel Gelişmeler" konulu konferans düzenlendi.

05 Mart 2019 Salı 10:45
İŞ SAĞLIĞI ALANINDA GÜNCEL GELİŞMELER KONFERANSI
 

İŞ SAĞLIĞI ALANINDA GÜNCEL GELİŞMELER KONFERANSI

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü ile Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) işbirliğinde TÜBA  "Üniversite Konferanslar Programı" çerçevesinde "İş Sağlığı Alanında Güncel Gelişmeler" konulu konferans düzenlendi.

KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansın açılış konuşmasını üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş yaptı. İş hayatında sağlık ve güvenliğin önemini vurgulayan ve iş hayatında meslek hastalıkları ile iş kazalarının önlenmesi için yeni düzenlemelerin gerektiğini ifade eden Rektör Yardımcısı Okumuş, insanın bulunduğu her yerde olduğu gibi bütün çalışma alanlarında da sağlıklı ve güvenli koşulların önemli olduğunun altını çizdi.

Açılış konuşmalarının ardından TÜBA Asosye Üyesi ve İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Özer tarafından "İş Sağlığı Alanında Güncel Gelişmeler" konulu konferans sunumu gerçekleştirildi. Özer, 2012 yılında yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde katılımcıları bilgilendirerek konuya ilişkin soruları cevaplandırdı.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner232
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner296

banner227