FUTBOLCULAR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GE

Kahramanmaraşsporlu Futbolcular KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde Sağlık Kontrolünden Geçti

28 Temmuz 2018 Cumartesi 11:11
 FUTBOLCULAR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GE
 FUTBOLCULAR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Kahramanmaraşsporlu Futbolcular KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde Sağlık Kontrolünden Geçti

Kahramanmaraşspor futbolcuları ve teknik heyet Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde (Tıp Fakültesi Hastanesi) sağlık kontrolünden geçti.

Gerçekleştirilen sağlık kontrollerinde futbolcular ilk olarak kan ve idrar tahlili yaptırdı. Daha sonra efor, EKG taramasından geçirilen futbolcular, son olarak dahiliye, genel cerrahi, ve ortopedi doktorları tarafından muayene edildiler. Yapılan kontrollerin ardından futbolcuların sağlık durumlarının gayet iyi olduğu gözlendi.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından futbolcularla bir araya geldi. “Kahramanmaraşsporun önümüzdeki sezon önemli başarılara imza atacağına inanıyorum.” diyen Rektör Can, kulüp yöneticileri ve futbolculara önümüzdeki sezonda başarı dileklerini iletti.

Rektör Can, “KSÜ Tıp Fakültesi Hastanemiz şehrimizde ve bölgemizde birçok ilki gerçekleştiren tam donanımlı bir hastane. Tıp Fakültesi Hastanesi olarak her türlü sağlık sorununa müdahale edebilecek yeterliliğe sahibiz. Üniversite hastanesi olarak bölgenin sağlık üssü olma vizyonumuzu güçlendiren adımlar atmayı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Kahramanmaraşspor Genel Müdürü Mehmet Tıraş ise, Kahramanmaraşspora gösterdikleri ilgi için başta Rektör Can olmak üzere, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ökkeş Bilal ve hastane çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner197

banner210

banner195