DULKADİROĞLU TEMİZLİK ORDUSU BAYRAMA HAZIRİ

Dulkadiroğlu Belediyesi, vatandaşların kurban ibadetini en güzel şekilde yerine getirmesi adına temizlik ordusunu harekete geçirdi. Bayram öncesi ve bayram sonuna kadar 40 araç 284 personelle ekiplerin 24 saat görev yapacağı bildirildi

17 Ağustos 2018 Cuma 14:49
DULKADİROĞLU TEMİZLİK ORDUSU BAYRAMA HAZIRİ
 

 

DULKADİROĞLU TEMİZLİK ORDUSU BAYRAMA HAZIR

Dulkadiroğlu Belediyesi, vatandaşların kurban ibadetini en güzel şekilde yerine getirmesi adına temizlik ordusunu harekete geçirdi. Bayram öncesi ve bayram sonuna kadar 40 araç 284 personelle ekiplerin 24 saat görev yapacağı bildirildi.

Tertemiz bir Dulkadiroğlu sloganıyla bölgesini karış karış temizleyen Dulkadiroğlu Belediyesi, kurban bayramı dolayısıyla faaliyetlerini iki katına çıkardığını duyurdu. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, kurban bayramında vatandaşların gönül rahatlığıyla kurban ibadetini yerine getireceğini söyledi.
Başkan Okay, kurban ibadetini yerine getirirken çevre kirliliğinin önüne geçmek adına çeşitli tedbirler aldıklarını hatırlatarak şunları dile getirdi: “Dulkadiroğlu Belediyesi olarak 40 araç ve 285 personelle temizlik ordumuz göreve hazırdır. Her yıl olduğu gibi bu yılda kurban ibadetini en güzel şekilde yerine getirme adına bazı tedbirler aldık. Bu tedbirlerin başında temizlik gelmektedir. Vatandaşlarımızın kurban kesim yerlerini belirleyerek bu yerlerin temizlenmesi adına ekiplerimiz hazır durumdadır. Bunun dışında vatandaşlarımızın atık poşet, et poşeti gibi ihtiyaçlarını da karşılayacağız. Ekiplerimiz kurban bayramı boyunca ve sonrasında da temizlik konusunda hazır kıta olacaklar. Ben vatandaşlarımızın da temizlik konusunda hassas davranmasını istiyorum. İbadetimize ve dinimize yakışır bir şekilde bu ibadetimizi yerine getirelim.”

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv