banner422

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİN TEMİNATIDIR

Deniz Bitmiş Ortaokul öğrencisi Sinem Yıldız’a koltuğunu devreden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi ve daha güzel bir hayat yaşaması için gerekeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİN TEMİNATIDIR

 ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİN TEMİNATIDIRDeniz Bitmiş Ortaokul öğrencisi Sinem Yıldız’a koltuğunu devreden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi ve daha güzel bir hayat yaşaması için gerekeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Deniz Bitmiş Ortaokulu öğrencisi Sinem Yıldız’a görevi devreden Başkan Okay, geleceğin teminatı olan çocuklara yaptıkları hizmeti anlattı. Başkan Okay’ı makam koltuğunu devralan Yıldız’da Dulkadiroğlu Belediyesi ekiplerini harekete geçirerek okullarda yapılması gereken çalışmaları sıraladı.

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin çevre konusundaki çalışmalarını takdirle karşıladığını dile getiren Yıldız, Başkan Okay’a bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da temsili devir teslim töreninden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Okay, makamında yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir öğrenci kardeşimiz bizi ziyarete geldi. Bizlerde görevimizi bu öğrenci kardeşimize devrettik. Görevi devralır almaz çeşitli icraatlar yaptı. Yerinde ve tespit edilmiş sorunlara çözüm için talimatlar verdi. Bu talimatları ekiplerimiz yerine getirecek. Bugünün çocukları geleceğin büyükleridir. Bu çocuklar bizlerin geleceğidir. Onların eğitim şartlarını ne kadar düzeltirsek bizler için o kadar iyidir. İstikbalimizi garanti altına almak için bu çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamamız gerekiyor. Ben bu vesileyle bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 00:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER