BÜYÜKŞEHİR’DEN GÖKSUN’DA AŞURE PROGRAMI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği aşure etkinliğinde Göksun ile devam etti.

BÜYÜKŞEHİR’DEN GÖKSUN’DA AŞURE PROGRAMI

 

BÜYÜKŞEHİR’DEN GÖKSUN’DA AŞURE PROGRAMI

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği aşure etkinliğinde Göksun ile devam etti.

 

Göksun ilçesinde gerçekleştirilen aşure etkinliğine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Göksun Kaymakamı Ejder Demir, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, belediye meclis üyeleri ile muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 

Aşure etkinliğine ilişkin bir açıklama yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Muharrem ayı dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz aşure etkinliğimizi bugün Göksun’da yapıyoruz. Bu etkinlik sayesinde hem vatandaşlarımızla hem de muhtarlarımızla bir araya gelerek hasbihal ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak yaklaşık 4.5 yıldan bu yana insanlarımıza hizmetin en iyisi sunma gayretindeyiz. Göksun Belediyemizle omuz omuza vererek Göksun ilçemizin sorunlarını beraberce giderme adına gayret ediyoruz. Göksun’umuzun en büyük problemi içme suyu idi.

 

Göksun şehrimizin yaylası konumunda olan bir yer yayladan bahsettiğiniz zaman havası suyu ve doğası mükemmel bir yer burası. Aynı zamanda Göksun’umuzun çöp problemi vardı burasının havasını kirleten, onu da çözük. Şimdi de arıtma tesisi yapacağız. Göksun’umuzun problemlerini bir bir aşıyoruz. Göksun’umuz bizim yaylamız ve imar konusunda da çalışmalar yapıyoruz. İnşallah daha da büyüyüp gelişecek” diye konuştu.

 

Başkan Erkoç daha sonra Göksun’lu muhtarlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Başkan Erkoç daha sonra Göksun Kaymakamlığı’na yeni atanan Kaymakam Ejder Demir’i de ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 07:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER