BÜYÜK TÜRKOĞLU MİTİNGİNE DAVET

31 Martta düzenlenecek olan yerel seçim çalışmalarını gece gündüz devam ettiren Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, Türkoğlu’nun 44 mahallesinde miting ve toplantılar gerçekleştirdi. Son olarak da finali, Türkoğlu merkezde geniş katılımlı Büyük Miting düzenleyecek.

27 Mart 2019 Çarşamba 13:47
BÜYÜK TÜRKOĞLU MİTİNGİNE DAVET

BÜYÜK TÜRKOĞLU MİTİNGİNE DAVET

 

31 Martta düzenlenecek olan yerel seçim çalışmalarını gece gündüz devam ettiren  Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş,  Türkoğlu’nun 44 mahallesinde miting ve toplantılar gerçekleştirdi. Son olarak da finali, Türkoğlu merkezde geniş katılımlı Büyük Miting düzenleyecek.

 

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, 29 Mart Cuma günü saat 14:00 da Türkoğlu Cumhur İttifakı seçim ofisi önünde  düzenleyeceğimiz büyük mitinge tüm Türkoğlu halkımızı davet ediyorum.

 

Bugüne kadar yaptığımız toplantılarda, soğuk hava ve geç saatlere kadar bizleri hasretle bekleyen, samimiyetle karşılayan, güler yüzle uğurlayan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Milletimiz el ele, gönül gönüle vererek birlik ve beraberlik içerisinde, 31 Mart’ta ülkemiz üzerinde oyun oynamaya kalkanlara en güzel cevabı, yine sandıkta verecektir. Bir tarafta bu ülke için gecesini gündüzüne katan, tek derdi memleket, beka, hizmet olan Cumhur İttifakına desteklerini tam sağlayacaktır. “ dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv