BİLEK GÜREŞİ TANITIMI YAPILDI

Kahramanmaraş Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü “Sağlıklı Nesiller İçin, Harekete Geçin ” projesi kapsamında Mahmud Es’ad Coşan Camiinde Bilek Güreşi Tanıtımı Yaptı.

15 Kasım 2017 Çarşamba 09:39
BİLEK GÜREŞİ TANITIMI YAPILDI
 LİDER GENÇLİK KULÜBÜNDEN CAMİDE BİLEK GÜREŞİ TANITIMI

   Kahramanmaraş Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü “Sağlıklı Nesiller İçin, Harekete Geçin ” projesi kapsamında Mahmud Es’ad Coşan Camiinde Bilek Güreşi Tanıtımı Yaptı.

   Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Sağlıklı Nesiller İçin, Harekete Geçin ”  projesi çerçevesinde Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Prof.Dr.Mahmud Esad Coşan Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği  işbirliğinde Bilek Güreşi Tanıtımı düzenlendi.

   Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Ata sporumuz Bilek Güreşini gençlere tanıtmak, sevdirmek ve yetenekli sporcuları tespit ederek spor camiasına kazandırmak amacıyla 19 Kasımda yapacağı 5.Kahramanmaraş Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışmasının tanıtımları çerçevesinde her gün farklı liselerde yapmış olduğu tanıtım çalışmalarını ilk defa bir camide gerçekleştirmiş oldu.

   Prof.Dr.Mahmud Es’ad Coşan Camiinde,  Bilek Güreşi İl Hakemlerinin yönetiminde yapılan tanıtım ve temsili Bilek güreşi Yarışması Cami cemaatinden yoğun ilgi gördü.

   Prof.Dr.Mahmud Es’ad Coşan Cami Dernek Başkanı Salih Özsağır, yapılan Bilek Güreşi tanıtımının  Cami cemaatinden yoğun ilgi görmesinin kendilerini çok memnun ettiğini belirterek, Lider Gençlik kulübüne bu faaliyetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv