banner233

“BENİMLE DELİRİR MİSİN“ PAZARTESİ GÜNÜ SAHNELENİYOR

TİYATRO OYUNU NECİP FAZIL KULTÜR MERKEZİNDE SAHNELENECEK

“BENİMLE DELİRİR MİSİN“ PAZARTESİ GÜNÜ SAHNELENİYOR


"BENİMLE DELİRİR MİSİN" PAZARTESİ GÜNÜ SAHNELENİYOR

Son zamanların en iyi kadın - erkek komedi oyunu "Benimle Delirir Misin?", bugün Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde  Kahramanmaraşlılarla buluşuyor.

80'ler dizisinin çaycı Mesut'u Necmi Yapıcı'nın oynadığı, Kadın erkek ilişkilerini anlatan en iyi Komedi  Tiyatro olarak gösterilen "BENİMLİ DELİRİRMİSİN" adlı komedi oyun pazeretis günü Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde saat 20.00'de sahnelenecek.

Kim bilir belki de aşk eski bir yalandı, bütün suç da Adem ile Havva'daydı. Ya da en baştan aşkı bize çok yanlış anlatmışlardı. Bir evlilik ve aşk aranjmanı... Evlilik yeminleri, güzel aşk sözcükleri ile başlayan, evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanan trajikomik bir süreç. Hepinizin hikayesi. Tıpkı mecburi hizmet gibi yaşı gelince girmek zorunda oldukları dünya evinde aklın sınırlarını zorlayan biri kadın biri erkek iki kişi. Asıl meseleleri, aşkın gözü nasıl kör ettiği ve sonrasında onları nasıl mat ettiği. Kim bilir belki önce evlilik aşkı öldürüyordu, ardından da aşk intikam için sizi. Aslında yıllarca hiçbiriniz tam manasıyla çözememiştiniz bu derin meseleyi. Nikah masasına gömülen bir aşkın ardından bir kadın ve erkeğin kendilerini aklama va yanlışlarını saklama çabaları tiyatro yazarı Mine Artu'nun kaleminden Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı'nın muhteşem yorumuyla kaçık bir aşk hikayesine dönüşüyor.

Sadece bir kaç saat delirmeye varım diyenler, mutsuz kadınların, mutsuzluk veren kayınvalidelere, mutsuz kocaların da "Eee artık evlenme vaktin geldi de geçiyor" diyen babalara dönüştüğü trajikomik bir dünyayı bir kez daha keşfetmek isteyenler!

Bugün Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde  sahnelenecek olan  "Benimle Delirir Misin?", Tiyatro oyununu kaçırmayınız.

Bilet Satışları Tiyatro girişinden ve merkez Otobüs Durağı Karşısı Adıyaman Çiğköfte ve Belediye karşısı Yüzeroğlu Kırtasiye'den  temin edilibir.

Geniş Bilgi için Şaban Yumruk: 0532 332 40 05

HABER MERKEZİ

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner232
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner296

banner227