BAŞKAN BOZDAĞ'DAN TEŞEKKÜR

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İrade, Erdem ve Cesaret çatısı altında Cumhurbaşkanlığı ve 27'inci Dönem Milletvekilliği seçimlerinde sandığa giderek oy kullanan ve iradesini yansıtan seçmenler başta olmak üzere seçim süreci boyunca canı gönülden çalışarak düzeyli bir atmosferin oluşmasına katkı sağlayan Pazarcık Ak Parti İlçe Başkanı Harun Eskigün’e, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Arık’a, İlçe

25 Haziran 2018 Pazartesi 17:26
BAŞKAN BOZDAĞ'DAN TEŞEKKÜR
 

BAŞKAN BOZDAĞ'DAN TEŞEKKÜR

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İrade, Erdem ve Cesaret çatısı altında Cumhurbaşkanlığı ve 27'inci Dönem Milletvekilliği seçimlerinde sandığa giderek oy kullanan ve iradesini yansıtan seçmenler başta olmak üzere seçim süreci boyunca canı gönülden çalışarak düzeyli bir atmosferin oluşmasına katkı sağlayan Pazarcık Ak Parti İlçe Başkanı Harun Eskigün’e, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Arık’a, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Karabudak’a, Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimine teşekkür etti.

Sağduyu ve sorumluluk bilincinde bir seçimin daha geride kaldığını ifade eden Başkan Bozdağ, “Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bir süreçte sergilenen seviyeli düzey ve sağduyuya şahsım ve Pazarcıklı hemşerilerim adına çok teşekkür ederim” dedi.

İRADE, ERDEM VE CESARET

Başkan Bozdağ yaptığı açıklamada; “PAZARCIK her zaman olduğu gibi bu önemli seçimde de üzerine düşeni yaptı. AK Partimize ve Liderimiz RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A sevgisini, güvenini, inancını bir kez daha gösterdi. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27'inci Dönem Milletvekili seçimlerinde halkımız tercihini Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve Parti bazın da ise Cumhur İttifakından yana kullanarak "DEVAM" mesajını vermiştir. Seçim süreci boyunca Teşkilatımızla birlikte yaptığımız ziyaretlerde bu mesajı vatandaşlarımız bizlere hissettirmişti. Ülkemizin kritik süreçlerden geçtiği bu dönemde hemşerilerimiz bizlerin yüzünü kara çıkarmadılar. TÜRKİYE KAZANDI; Sandığa iradesini yansıtan ve istikrardan yana oy kullanan tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, bu sonucun başta ülkemize, Kahramanmaraş’ımıza ve Pazarcık'ımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner197

banner210

banner195